 |
Zalatnay örökös rekorder marad a Playboynál
2009. 11 .20.
Habár Liptai Claudia csúcsgázsiért szabadult meg a ruháitól, mégsem sikerült a Playboy lapszámát egy újabb eladási rekordba emelnie. Zalatnay Saroltára nyolc éve kilencvenezer ember áldozott pénzt, Liptai októberi, novemberi képeire együtt nem voltak ennyien kíváncsiak. Az énekesnő szerint ez annak köszönhető, hogy celebként még nagyon az elején vetkőzött és régen mindenkinek több pénze volt, mint most.
Zalatnay Sarolta hétfőn ünnepelte a Király utcai Trófea étteremben, hogy Liptai Claudianem győzte le, továbbra is ő a rekorder a kilencvenezer példányban eladott Playboy magazinnal. A Velvet információi szerint egyébként a liptais számból eleve ötvenezret nyomtak, ami szinte mind egy szálig el is fogyott. Az énekesnőt Liptai úgy sem tudta megverni, hogy mind az októberi, mind a novemberi magazinnak ő volt a címlaplánya. „Ebben több dolog is közrejátszik. Az egyik, hogy azon már túl vannak az emberek, hogy valaki fiatal és szép, mert az múlandó. A siker inkább attól függ, mennyire ismerik az adott személyt, illetve mit tett le az asztalra. Nem az a fontos, hogy vetkőzik valaki” - vélte Zalatnay, aki szerint az is közrejátszott a rekordeladásban, hogy nyolc évvel ezelőtt épp jó időben volt a Playboy közelében.
Elmondása szerint nem is vetkőzni ment a magazinhoz, hanem mélyinterjút adni, hogy népszerűsítse az akkor megjelenő könyvét. „Egyszer csak azt mondták, mit szólnék, ha... Mivel utoljára hároméves koromban készült rólam meztelen fotó, mondtam, hogy szó sem lehet róla. Nagyon nehéz volt elhatározni magam, mert bár egy klassz és nívós újságról van szó, amiben megtiszteltetés szerepelni, de bennem volt az is, hogy vagy nagyon nagyot bukunk vele, vagy nagyon nagy siker lesz.”
Zalatnaynak az eddig felsoroltakon kívül is volt elképzelése arról, mi játszhatott közre a megdönthetetlen rekordjában. Szerinte őt mindenki ismerte/ismeri nemcsak az országban, de Kelet-Európában is, és az is szempont, nyolc éve több pénze volt az embereknek, mint manapság. Azt sem szabad elfelejteni, hogy amikor ő vetkőzött, még ritkaság volt a meztelen celeb látványa: „Azóta persze minden hónapban ledobja valaki a ruháit, nemcsak a modellek, de énekesek, sőt riporterek is” - vélte Zalatnay, aki Liptait az utóbbiként definiálta.
„Annak idején abban állapodtunk meg a Playboyjal, mivel nem tudtuk megtippelni sem, hogyan fogják fogadni, ingyen csinálom, aztán majd meglátjuk mi lesz. Végül annyit adtunk el belőle, hogy azóta se jött senki a közelébe. Szépek voltak a képek, nagyon büszke voltam, de soha nem csinálnám meg még egyszer. Nem azért, mert szégyellnék levetkőzni, csak az olyan jól sikerült, hogy nem szabadna, és nem is lehetne megismételni.” Nemcsak abban lehetünk biztosak, hogy Zalatnayt nem látjuk többet ruha nélkül, de mint kiderült, Niki nevű lánya sem fog vetkőzni, mert ő kislánykora utálja a felhajtást és a médiát.
„Nem egy prűd lány, de nem az tipikus fiatal. Sokkal komolyabb, a koránál sokkal öregebb – ezt idézőjelben és pozitívan értve -, megfontolt, nyugodt. Olyan mintha az édesanyám elment, és ő jött volna a helyette. Ő az, aki a hektikus őrjöngéseim közben azt mondja – mintha édesanyámat hallanám – 'szerinted ez most jó?' Egy idő után elkezdek röhögni azon, hogy tényleg gáz üvöltözni. Nagyon jó kis ütköző, és nagyon jó kis mérce.” Az énekesnő azt is hangsúlyozta, lánya tizenkét évesen felhívta arra a figyelmét, hogy a Playboy után mindenki meztelenül fogja látni maga előtt, és ha ezzel együtt tud élni, akkor bátran levetheti a ruháit. |  |
 |
 |
Daniludisz Nikolett bugyi nélkül
2012. 04 .28.
Playboyban szerepelt a 2010 legjobb playmate-jének választott Daniludisz Nikolett.
Apukám görög származású, ezért bennem is csörgedezik egy kis déli temperamentum. Remélem, ez előny lesz majd a versenyben, hiszen nincsen hasonló adottságokkal rendelkező lány rajtam kívül.... Tovább... | |
 |
 |
Perverz weboldalon látni a szexi, magyar műsorvezetőket
2012. 04 .20.
A műsorvezetők egy perverz angol nyelvű weboldal kerültek fel tudtukon kívül, ráközelített lábakkal és lassított videókkal.
Ahogy arról a Bors beszámolt, egy angol nyelvű weboldalon bukkantak fel a csinos magyar műsorvezetők, ahová feltehetőleg egy szexuálisan aberrált egyén... Tovább... | |
 |
 |
Kiszel Tünde szexi showja
2012. 04 .20.
Kiszel Tünde ma este bemutatja híres fehérnemű-gyűjteményét. Azt beszélik, ő is szexi ruhában pózol majd.
Nem véletlenül indult be az emberek fantáziája, miután kiderült, hogy a naptárdíva bemutatja fehérmemű-gyűjteményét. Évekkel ezelőtt már kiállítást is rendeztek a... Tovább... | |
 |
 |
A neten keresi szexpartnereit a 15 éves tini
2012. 04 .20.
Egyre több önbizalomhiányos tinilány veti bele magát internetes szexuális kalandokba. Számos férfi kihasználja a fiatal lányokat.
A 15 éves Becky nem az egyetlen, gimis lány, aki olyannyira nem bízik magában, hogy a virtuális térben, chat szobákban keresi a szerelmet. Az... Tovább... | |
 |
 |
Rihanna mellbimbóvillantás
2012. 04 .20.
Facebookon tett közzé egy halom képet hawaii nyaralásáról Rihanna, ezek közt volt a bimbóvillantás is. Tovább... | |
 |
 |
Vanessa Hudgens bugyija
2012. 04 .20.
A rövid ruha és a térdelő póz, kötelezpen hozza a bugyivillantást Vanessa Hudgensnél. Tovább... | |
 |
 |
Sara Tommasi széttett lábbal villantott csupasz puncit
2012. 04 .15.
Mintha egy olcsó pornófilmben szerepelne, olyan ez a kép Sara Tommasi olasz modell és színésznőről. Tovább... | |
 |
 |
Julia Roberts teste
2012. 04 .15.
Julia Roberts 44 évesen is jól tartja magát, de a fenék fölötti tetoválása lenulázza a képet. A színésznő új filmjét népszerűsítő körútjának végeztével ruccant el családjával Hawaii-ra, ott készültek a fotók. Tovább... | |
 |
 |
Jennifer Aniston villantása
2012. 04 .15.
Fekete ruha alatt fekete bugyit villantott Jennifer Aniston szexi ruhában. Tovább... | |
 |
 |
Rosy Dilettuso topless a parkban
2012. 04 .10.
Rosy Dilettuso olasz színésznő a kutyájával sétált a parkban, amikor hirtelen toplessre vetkőzött. Darázs szállt az inge alá? Tovább... | |
 |
|
Legnézettebb címkékanimalszex, lószex, magyar, állatszex, brutál, casting, amatőr, pornó, otthoni, szex
Legújabbak Úgy hallom, mozog - Zaj és... időtartam: 00:58 beküldte: bakelit dátum: 2012.05.22.
(0/0) |
 Szombathely időtartam: 02:24 beküldte: IngatlanTV dátum: 2012.05.22.
(0/0) |
 Van Morrison - Big Blue... időtartam: 02:59 beküldte: dj dátum: 2012.05.22.
(0/0) |
 Lost Tribe - Gamemaster... időtartam: 07:28 beküldte: Tini dátum: 2012.05.22.
(0/0) |
 Csajos tréfa Budapest... időtartam: 02:40 beküldte: DanubiusHotels dátum: 2012.05.22.
(0/0) |
Legnézetebb felhasználók., Szexplaza.hu, Zooszex.com, Allatszex, Amator, manfist, xxx, cool, ZooSex, Teen.hu
|
|
|
|